Videoseminár: DAŇ Z PRÍJMOV – PRÍPRAVA NA VYPRACOVANIE DAŇOVÉHO PRIZNANIA ZA ROK 2021

Každoročne o takomto čase sme sa pripravovali na prípravu daňového priznania k dani z príjmov za kalendárny rok, ktorý sa blížil k svojmu koncu. A vždy sme si pripomínali, že je to práca nie ľahká hlavne preto , že  zákonné pravidlá dôležité pri príprave daňového priznania sa každoročne menia. Ku svojmu koncu sa blíži rok 2021 – a sme na tom horšie. 12. marca 2020 bola vyhlásená pandémia COVID 19, ktorá zasiahla aj rok 2021. A zmien týkajúcich sa pravidiel pre prípravu daňového priznania k dani z príjmov bolo, pochopiteľne ,viac. Takže naša príprava bude o to náročnejšia.

Lektor: JUDr. Oľga Groszová, daňová poradkyňa, člen SKDP
Dátum konania: 30. november 2021
Cena: 35€
IBAN: SK66 7500 0000 0040 1836 8485
VS: 3011
Poznámka pre prijímateľa: Priezvisko a meno prihlásenej osoby

Program videoseminára:

Novinky v dani z príjmov  účinné od 1.1.2021

Akcia sa bude realizovať formou videoseminára. Účastníci môžu vopred alebo v deň konania položiť otázky prostredníctvom četu. Otázky a odpovede za všetky videosemináre konané v priebehu novembra budú spracované písomne a v decembri 2021 ich budú mať k dispozícii všetci účastníci videoseminára.

Pred konaním videoseminára si účastníci budú môcť stiahnuť písomný materiál pripravený lektorkou.

Prihlasovací formulár

Prihlásené osoby:


Organizačné pokyny pre všetky semináre

- Videoseminár je internetové vysielanie, ktoré ponúkame v spolupráci s JUDr. Oľgou Groszovou
- Sledujete ho v pohodlí domova alebo kancelárie. Záznam môžete pozerať v priebehu celého dňa – môžete si ho zastaviť, spustiť opakovane a robiť si poznámky bez toho aby Vás niekto počul alebo videl.
- Prihlásiť sa môžete cez prihlasovací formulár (viď nižšie), kde je okrem iného potrebné vyplniť dôležitý údaj: e-mail, z ktorého budete sledovať záznam; telefónny kontakt v prípade technických komplikácií
- Účastník je prihlásený až po úhrade účastníckeho poplatku.
IBAN: SK66 7500 0000 0040 1836 8485 (do poznámky uveďte názov Vašej firmy alebo Vaše meno).
- Na videoseminár sa nevzťahujú množstevné a ani vernostné zľavy.
- Účastnícky poplatok zahŕňa online prístup na prezeranie videoseminára, materiál v elektronickej podobe a náklady na réžiu.
- Pri stornovaní prihlášky na online semináre uhradenú sumu nevraciame. Prihlásený účastník získa pracovný materiál.
- Deň pred termínom konania videoseminára Vám na emailovú adresu, ktorú ste si uviedli v prihlasovacom formulári, bude spolu s materiálom zaslaný link – prístupové práva: meno a heslo na prihlásenie a sledovanie záznamu.
- Svoje otázky môžete písať priamo pod videom, na ktoré lektorka dodatočne odpovie. Odpovede na otázky budú zverejnené aj na webe, kde ste sa prihlasovali – uvidia ich len prihlásení.


Prihlasovací formulár

Prihlásené osoby: